Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar İstanbul

6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

Seri ilanlar

Servis ve Hizmetler » Sağlık, estetik, wellness » 6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

İlan No : @78788
Şehir : İstanbul (34000)
Fiyatı : Görüşülür
6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

Büyütmek için fotoya tıklayın

YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi. Çocukta normal büyüme ve gelişmeyi sağlıyor, aktif hayatı destekliyor, bağışıklık sistemini güçlendirir ve fiziksel gücü arttırıyor. Yeterince güçlenmemiş ve bir forma girmemiş çocuk organizması her gün modern hayatın oluşturduğu negatif faktörlere daha çok maruz kalmaktadır. Stresler, yorgunluk, uykusuzluk, sinir bozuklukları, değişen hava koşulları çocuk organizmasının bağışıklık sistemini zayıflatmaktadır.

Bu faktörlerden kaçınmanın zor olması sebebiyle, çocukların beslenmesinin yeterli ve dengeli olması, günlük beslenmeleri ile sağlayamadıkları tüm mikronutriyentleri içermeleri konusunda büyük özen göstermek gerekmektedir.

Problemin çözülmesi için çok erken yaşlardan başlayarak doğru beslenerek, gelişen organizmayı vitamin ve mineral kaynağı olan Biyolojik Aktif Gıda takviyeleri ile desteklemek gerekmektedir. Bu maddeler normal gelişim, sağlıklı yaşam şartlarını destekleyerek, çocuğun hareket eklemlerini, bağışıklık sistemini güçlendirir ve enerji birikimini sağlar.Kuşkusuz birçok firma, piyasa ihtiyaçlarını dikkate alarak, çocukların gıda ürünlerinin yanında genel gelişim desteğini sağlayan Biyolojik Aktif takviyesi önermektedir. Vision Şirketi tarafından sunulan Lifepac Junior ürünlerinin bunlardan farkı ise, en modern çalışmalar ışığında, taze arı sütü ile balın, yüksek miktarda organik silikon içeren bambu özütüyle, çeşitli vitamin ve mikroelementlerin bir arada kullanılmasıdırr. Bu kadar farklı etkin bileşeni, etkili ve yeterli oranda başka hiçbir üründe bulamazsınız!Lifepac Junior ürün grubuna ileride 6 ürün daha dahil edilecek olup, bu ürünler çocuklar için gerekli olan vitamin mineral ve biyolojik aktif gıda kaynağını oluşturacaktır.

Lifepac Junior ürün grubuna ait Biyolojik aktif gıda takviyeleri, kullanım kolaylığı açısından çeşitli ambalajlar (tüp, ezme, kapsül ve tablet) halinde piyasa sunulmuş olup, çocuklar için çok çekici çikolata, çilek, limon, vanilya tadına sahiptir. BEDAVA DANIŞMANLIKRANDEVU İÇİN: 05395018644  05554988387http://turkey.vipgroup.net/article.php?cid=65

 

Kategori :Servis ve Hizmetler / Sağlık, estetik, wellness
Gösterim : 809

6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et