Seri ilanlar İhsaniye

AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL

Seri ilanlar

Tatil, Turizm ilanları » Apart otel, Tatil köyü » AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL

AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL

İlan No : @1924074
Şehir : İhsaniye (03370)
Fiyatı : 1,00 TL
AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL

TÜRKİYE NİN NERESİNDE OTURURSANIZ OTURUN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT
HER YIL 10 GÜN ÖMÜR BOYU SAĞLIK*YATIRIM*TATİL İMKANI
ÇOK CAZİP ÖDEME VE TAKSİT İMKANLARI İLE HEMEN TAPU
AFYON / KAZLIGÖL de 600 trilyon yatırımla yapımına başlanan Çınar Termal Tesislerinde 5 yıldızlı tatil sağlık ve yatırım fırsatı
Türkiye nin değişik il lerinden Afyon a ücretsiz tanıtım (yemek ve yol üçretsiz)seferlerimize isterseniz ailenizle birlikte katılabilirsiniz arayın görüşelim.
MÜRACAAT İÇİN
AYTEN HANIM
TEL.0 505 6354577-0 530 4412960
ANKARA
http://www.cinartermal.com.tr

TATİL KÖYÜMÜZÜN BAZI ÖZELLİK VE AVANTAJLARI:
» Çınar Termal Turistik İşl. Ltd. Şti.’ne ait sosyal tesisler mevcuttur. (bay-bayan kapalı ve açık yüzme havuzları, halı saha, bowling salonu, kreş, Yörük çadırı, Türk hamamı, sauna, Sağlık kompleksi, mini basket-voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, vb.)
» Yerlerimiz yılda 10 gün kullanım hakkı, ömür boyu olmak üzere tapulu olarak sizler için satışa sunulmuştur. Veraset yoluyla sevdiklerinize intikal ettirebilirsiniz
» Çınar Termal Tatil Köyünde yeri olan üyelerimiz kendilerine ait dönemlerinin diledikleri gibi kullanabilir veya sevdiklerinin kullanımına sunabilirler.
» Üyelerimiz 365 gün boyunca Çınar Termal Turistik İşl. Ltd. Şti.’ne ait sosyal tesislerin -alışveriş merkezleri ve lokanta hariç- tamamından %50 indirim hakkına sahiptir. Ve sözleşmeyle sabittir. Bu indirimler belirli tesislerde yılın belirli dönemlerinde kampanyalarla daha da artırılacaktır. (Lokantada indirim belirli oranda yapılacaktır. İndirim miktarı tesis açılınca belli olacaktır)
» Üyelerimizin ilk kullanım hakkı kura ile belli olacak daha sonraki yıllarda her yıl bir ay sonra olmak üzere dönerli olarak kullanım hakkına sahip olacaklardır.
» Aynı dairede iki dönemi olan üyelerimiz dilerse iki dönemi ard arda, dilerlerse 6 ay ara ile kullanabilirler
» Üyelerimiz kendi dönemlerini kendi imkânlarıyla veya şirketimiz aracılığıyla zamanında haber vermek şartıyla kiraya vererek ek gelir elde edebilirler.
» Üyelerimiz isterlerse şirketin belirleyeceği rahiş bedel karşılığında şirkete kiraya verebileceklerdir.
» Üyelerimiz isterlerse şirketin kendisine bildirdiği 5 yıldızlı otellerde tatil karşılığında takas yaparak tatil imkânı da elde ederler.
» Şirketimiz hizmete başladıktan sonra ikinci el alım satım borsası kurarak yerlerini satmak isteyen üyelerimize yardımcı olacaktır.

 

Kategori :Tatil, Turizm ilanları / Apart otel, Tatil köyü
Etiketler :afyon, tatil, hemen, bay, hemen tatil
Gösterim : 3259

Büyütmek için fotoya tıklayın

AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİLAFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL 

AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et