Seri ilanlar İhsaniye

AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk

Seri ilanlar

Emlak ilanları » Yazlık ve Devremülkler » AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk

AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk

İlan No : @2019478
Şehir : İhsaniye (03370)
Fiyatı : 8 900,00 TL
AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk

AFYON GAZLIGÖL DE LUX TERMAL DEVREMÜLK HERYIL 10 GÜN VEYA 7 GÜN OMÜR BOYU SİZİN İÇİNDE SOSYAL TESİSLERİ, SPOR TESİSLERİ, SAĞLIK KOMPLEKSİ, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, KAPALI YÜZME HAVUZU, RESTORANT'I MEVCUT OLUP BU İMKANLARDAN HERKESE YARARLANMA ŞANSI.

GELİN BU FIRSATI KAÇIRMAYIN...ÜCRETSİZ SERVİSLERİMİZLE MİSAFİRİMİZ OLUN...YEMEK VE YOL ÜCRETLERİ FİRMADAN!... PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR REZERVASYON YAPILABİLİR.
Peşin ve taksitli seçeneklerimiz için arayın...

D İ K K A T :

Şimdi iyice okuyun lütfen. Ön yargılı olmadan mantıgınız konuşturun
Sağlık bakanlığının onayladığı tescilli şifalı suya sahip beş yıldızlı Klinik Termal tesisin ömrünüz boyunca sahibi olacaksınız. Devre mülk olarak size tahsis edilen ADINIZA TAPULU mülkünüzü dilerseniz düzenli aralıklara kendiniz kullanabileceğiniz gibi kiraya verebileceksiniz yada yüksek primle satış imkanlarına sahip olacaksınız.
Tesis 5 yıldızlı bir TERMAL KOMPLEKS tir. Şifalı suyunun tartışılmaz faydalarının yanında huzur ve konforunuz için her şey projeye eklenmiş durumdadır. Sağlıklı bir tatil yaparken mükemmel vakit geçirebileceğiniz yüksek kaliteli sosyal imkanlarla donatılmıştır. Tamamen ücretsiz sosyal imkanların yanı sıra kâr amacı güdülmeden maliyet fiyatlarından istifade edebileceğiniz tamamlayıcı aktiviteler de mevcuttur. 156 bin m2 alan üzerine kurulu TERMAL KOMPLEKS firmamız Termal Turizm İşletmeciliği'nin inşaa edeceği üçüncü tesistir. Tesis profesyonel bir işletme kadrosu ile yönetilip organize edilmektedir. Komplekste kullanılan tüm malzemeler yerinde de görebileceğiniz üzere 1. sınıftır. Bu husus satış sözleşmelerinde de açıkça belirtilmektedir. Sosyal tesisler 1. sınıf ekipmanla donatılmıştır ve öncelikli olarak tapu sahiplerinin kullanımına açıktır. STUDİO ve VIP 2 farklı tip olarak tercihinize sunulan dairelerin tamamı aynı kalite ve özelliklerde inşaa edilmektedir. Tüm hissedarlar ayrım yapılmaksızın aynı kaliteyi paylaşırlar.
Şifalı su kaynağı sağlık bakanlığından onaylı ve şifası tescilli birinci kalite termal suyudur. Onlarca hastalığı başlamadan engellediği gibi onlarcasının da şifasına vesile olur.

DOKTORLAR TAVSİYE EDİYOR:

Şifalı termal sularından düzenli aralıklarla istifade etmenin koruyucu ve pek çok hastalığın tedavisi olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Şifalı su kaynaklarında tedavi ve rehabilitasyon vücudu yenileyici ve yaşlanma etkilerini azaltıcı özelliklere sahiptir.
Kompleksimizde kaplıca tedavisi görmek isteyenler dilerlerse kadrolu uzman doktorlarımızın yönlendirmesi ve gözetiminde tedavilerini sürdürebileceklerdir. Kaplıca ve kür tedavilerinde yetkili olan doktorlarımız bu amaçla kesintisiz hizmet vereceklerdir.

HERYIL 10 GUN ...ISTERSENIZ 5 YILDIZLI OTELDE DE TATIL YAPABILIRSINIZ
* Dairelerimiz 83m2 metrekare olacak şekilde dizayn edilmiştir.
- İçerisinde 1.55m x 2.25m genişliğinde ve 1.20m derinliğinde termal bir havuzunuz bulunmaktadır.
* Havuz kenarlarında, havuz giriş çıkışlarını kolaylaştıracak şekilde paslanmaz demir profiller konulacaktır.
* Dairelerdeki banyo zemini kaygan zemin olmayacak şekilde tasarlanmıştır.
* Acil Çağrı butonundan gelen uyarılar, Acil Sağlık Ekibine ulaşacak ve hızlı bir şekilde müdahale sağlanmış olacaktır.
- Dairelerde LCD Televizyon, Kablosuz İnternet, Telefon, Saç Kurutma
* Makinesi, Buzdolabı vb. eşyalar konularak kendi evinizi aratmayacak imkanlar sunulmuştur.
* Balkonlar katlanabilir cam sistemiyle kapatılarak yaz kış kullanım imkanına sahip olacaksınız,
* Balkonda, diğer misafirlerimizi rahatsız etmeyecek şekilde barbekü tasarlanmıştır
* Daire içerisine konulacak ilave yataklar için misafirlerinizden yatak ücreti talep edilmeyecektir..

AFYON-İHSANİYE GAZLIGÖL -KIZILAY MADEN SUYU CUMARTESİ VEYA PAZAR GÜNLERİ ÜCRETSİZ SERVİSLERİMİZLE ULAŞMA İMKANI SAĞLIYORUZ
REZERVASYON İÇİN ARAYINIZ : 05437730358

 

Kategori :Emlak ilanları / Yazlık ve Devremülkler
Etiketler :devremülk, termal, devre, mülk, tesis, huzur, tatil, daire, devre daire, devre mülk, devre tatil, devremulk tatil, tatil daire
Gösterim : 4846

Büyütmek için fotoya tıklayın

AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülkAFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk 

AFYON / Gazlıgöl'de tapulu devremülk

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et