Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Çankaya

Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı )

Seri ilanlar

Tatil, Turizm ilanları » Diğer seri ilanlar » Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı )

Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı )

İlan No : @2102923
Şehir : Çankaya (06551)
Fiyatı : Görüşülür
Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı )
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı )

KAPADOKYA-HACIBEKTAS-IHLARA VADİSİ turu

HER HAFTA SONU

1. GÜN: : Sabah saat 07.30 da Emekli Sandığı (Güven park üstü) önünden hareket. Otobüste verilecek 8 çeşit mönü tabağı şeklinde kahvaltımızı aldıktan ve keyifli yolculuğumuzun ardından Tuz Gölüne varış. Burada fotoğraf çekimi için verilen serbest zaman akabinde gerekli molaların ardından Kapadokya bölgesinin vazgeçilmez duraklarından biri olan Melendiz çayının 14 km aşındırmasıyla oluşan Ihlara Vadisi’ne varış. Dere kenarındaki Öğle yemeğimizin ardından vadi içerisinde yürüyüş... burada: Alabeli Kilisesi, Bezirhane (yağ fabrikası), Direkli Kilise ve Bahattin Samanlığı kiliselerinin gezilmesinin ardından Nevşehirin ilçesi Derinkuyu’ ya hareket. Burada; Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinin görülmesi ve fotoğraf çekimi. Akabinde Hristiyanlığın yayılma döneminde savunma ve saklanma amacıyla yer altındaki yumuşak kayalar oyularak VI. – X yüzyılları arasında yapıldığı tahmin edilen Derinkuyu Yeraltı Şehrinin gezilmesinin ardından Otele hareket (Club Urgüp Tatil Köyü). Odalara yerleşme, dinlenme ve akşam yemeğimizin ardından Kapadokya nın olmazsa olmazlarından Türk Gecesine hareket. Eğlencemizin ardından Konaklama otelimizde.

2. GÜN: Sabah kahvaltı sının ardından Ürgüp Turasan Şarap Fabrikası’nda şarap mahsenlerinin gezilmesi ve şarap ın nasıl yapıldığı hakkında bilgilendirme nin ardından dileyen konuklarımız için şarap ikramı ve alış veriş, Asmalı Konak gezilerimizin ardından Bölgenin en yüksek tepesi olan Uçhisar Kalesi ne çıkış, Kaya mezarlarının görülmesi ve fotoğraf çekimi akabinde. Bölgeye has özellikte olan Onyx Taşı’nın görülmesi ve atolyesinin gezilmesi akabinde alışveriş için serbest zaman. Öğle yemeği(Taşhan Restaurant). Yemekten sonra Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf çekimimizin ardından Göreme Açıkhava Müzesi ne hareket burada; Rahibeler ve Rahipler Manastırı, Aziz Basil Şapheli, Yılanlı Kilise(Aziz Onuphrius), Çarıklı Kilise, Aziz Barbara Şapheli, Elmalı Kilise, Tokalı Kilise, Mutfaklar, kilerler in gezilmesinden sonra Paşabağ Vadisi ne hareket burada Aziz Simon kilisesinin gezilmesi akabinde çanak ve çömlekleriyle ünlü Avanos un gezilmesi ve alışveriş için serbest zamanın ardından Hacı Bektas-ı Veli dergâhına hareket. Dergâh misafir haneleri ve türbenin gezilmesinden sonra Ankara’ya hareket. Gerekli molaların ardından 22:00 sularında Ankara’ya varış.

REZERVASYON: VES TURİZM

SUAT ALTINOK
MURAT KARAKELLE
0312 430 44 30
0545 212 19 15
0539 314 29 48
www.vesturizm.com.tr
Atürk Bulvarı 81/2 Kızlay Ankara

Ankaradan kapadokya turu ankaradan nevşehir gezisi ankara çıkışlı kapadokya ıhlara vadisi gezisi ankaradan hareketli kapadokya gezileri ankaradan deparlı kapadokya hacıbektaş gezisi ankara deparlı kapadokya ankaradan egziler kapadokya gezileri çıkışlı turlar, Ankaradan 14 şubat sevgililer günü kapadokya gezisi kapadokya turu ankara hareketli 14 şubat sevgililer günü kapadokya gezisi kapadokya turu gezileri ankara deparlı 14 şubat sevgililer günü kapadokya gezisi kapadokya turu ankara kalkışlı 14 şubat sevgililer günü kapadokya turu turları turlar tur gezileri gezisi geziler gezi kapadokya turu, nevşehir turu 14 şubat sevgililer günü kapadokya gezisi 14 şubat kapadokya nevşehir gezisi , ürgüp turu, göreme turu, ıhlara vadisi, göreme açıkhava müzesi, k ankaradan sevgililer günü turları ankaradan kapadokya ankara çıkışlı kapadokya gezisi gezileri ankara hareketli kapadokya derinkuyu yeraltı şehri, kaymaklı yeraltı şehri, türk gecesi, uç hisar, onyx, güvercinlik vadisi, karanlık kilise, elmalı kilise, tokalı kilise, ankara çıkışlı kapadokya turu, hacı bektaş turu, hacıbektaş veli dergahı, ıhlara treking turu, doğa turları, treking, balon turları, ankaradan balon turu, günübirlik turlar, hafta sonu turları, ves turizm

 

Kategori :Tatil, Turizm ilanları / Diğer seri ilanlar
Etiketler :ankaradan, kapadokya, turu, gezisi, tatil, turizm, turlar, turları, tur, ankaradan tur, ankaradan turlar, kapadokya tatil, kapadokya turu, turlar ankaradan
Gösterim : 2439

Büyütmek için fotoya tıklayın

Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı )Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı ) Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı ) Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı ) Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı ) Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı ) 

Ankaradan KAPADOKYA turu gezisi ( Ankara çıkışlı )

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et