Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Karaağaç

CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ)

Seri ilanlar

Servis ve Hizmetler » Sağlık, estetik, wellness » CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ)

CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ)

İlan No : @1794379
Şehir : Karaağaç (32170)
Fiyatı : 3 000,00 TL
CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ)
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ)

CHOYANG MASAJ YATAĞI sadece 1 buçuk yıl kullanıldı.tertemiz.piyasada 5500 tl.bel ağrısı her ağrıya birebir.
Kairopraktik
Vücudmuzun temeli olan omurgaya basma-germe-çekme yoluyla yapılan tedavi şeklidir.bozulan omurga şeklinin orijinal eğrisine kavuşmasına yardımcı olur.omurları tek tek açarak sinirler üstündeki basıyı ortadan kaldırıp organların sağlıklı çalışmalarını sağlar.Kairopraktik bilimine göre rahatsızlıkların büyük bir bölümü omurgada meydana gelen bir takım rahatsızlıkların göz ardı edilmesinden kaynaklanıyor.Kairopraktik eğitimi için A.B.D 'de 20, Avrupa'da 8 üniversite eğitim vermektedir.A.B.D'de lisanslı çalışan 75000, Avrupa da ise 20000 üzerinde Kairopraktik doktoru vardır.A.B.D 'de hergün 1 milyon kez Kairopraktik uygulaması yapılmaktadır.
Akupunktur
İyi sağlık durumunun Qi (Kİ) denen hayati enerjinin düzgün akışına bağlı olduğu prensibine dayanır.vücudun belli bir noktasına etki yapmasıyla hayat gücünü doldurur ve uygun dengeyi sağlar. Choyang'ın patentlenmiş teknolojisi olan helyum gazlı ışık ampülü ve yeşim taşı masaj başlığının birleşimi vücutta 7 cm kadar derinlikte olan akupunktur noktalarına etki yapan uzun kızıl ötesi ışınlar üretir.
Akupressur
akupunktur noktaların aiğne yerine parmak masajı ibasıncı ile etki yapılır.Qi (Kİ) denilen hayat enerjisinin aktığı meridyenler (kanallar) üzerindeki belirli noktalara uygulana basınç sayesinde vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan gerginlikleri ve kasılmaları giderir.önemli bir tedavi ve iyileştirme yöntemi olan Akupressur aynı zamanda sağlıklı kişilerin sağlıklarını korumasında katkı sağlar. bu yüzden özellikle sağlığına önem veren kişiler bu tedavi yöntemine çok değer vermektedirler.
Isı terapisi(moxibustion)
ısı tedavisinin genel amacı yumuşak dokuların uzama kabiliyetini arttırmak, kan dolaşımını iyileştirmek, doku hücrelerinin işlem kapasitesini arttırmak , kasların gevşemesini sağlamak ve ağrıların giderilmesine yardım etmektir.yeşim taşında emilen ısı kan dolaşımının hızlanmasını , dolayısıyla kasların dokuların ve hücrelerin daha çok oksijenle beslenmesini sağlar.(Termoterapi) stresi ve gerginliği azaltır.
T.E.N.S
etkisi bilimsel olarak ispatlanmış 20 yıldan fazla bir süredir kullanılan zararsız ve yan etkisiz medikal bir üründür.düşük frekans akımıyla sinir sisteminin uyarılması sayesinde vücudun kendi kendini onarmasını sağlar ve ayar mekanizmalarını harekete geçirilir.akut ve kronik ağrıların (tümör ve kanser ağrıları dahil) giderilmesinde ve kan dolaşımının arttırlmasında kullanılan doğal bir üründür.kas yapısının düzenlenmesine yaptığı olumlu etki nedeniyle de spor hekimliğinde ve estetik maksatla tüm dünyada kullanılmaktadır.
irtibat:

 

Kategori :Servis ve Hizmetler / Sağlık, estetik, wellness
Etiketler :masaj, tedavi, eğitimi, sağlık, doğal, spor, estetik, masaj eğitimi, masaj saglık
Gösterim : 9658

Büyütmek için fotoya tıklayın

CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ)CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ) CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ) CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ) CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ) CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ) 

CHOYANG MASAJ YATAĞI ( ÇOK TEMİZ)

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et