Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Karatay

HER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIR

Seri ilanlar

Alış, Satış ilanları » Diğer seri ilanlar » HER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIR

HER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIR

İlan No : @2414940
Şehir : Karatay (42060)
Fiyatı : Görüşülür
HER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIR
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

HER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIR

Hayırlıoğlu Ticarethanesi adı altında ticari hayatına 1958 yılında Konya’da başlayan firmamız, kereste satımı ve müteahhitlik alanlarında faaliyetlerine başlamıştır.1990 yılına kadar tomruk olarak aldığı hammaddeyi başka atölyelerde kestirip lata şeklinde satışa sunmakta iken kurduğu atölye ile kendi ürününü kendisi işlemeye başlamış ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır.Kısa sürede ahşap sektöründe Konya’nın sayılı firmaları arasına girmiştir.Yaptığı yatırımlarla iş kapasitesini genişleten firmamız, yarım asırlık tecrübe ve birikimini yeni kurduğu 3000m2 lik çağdaş donanımlı tesisinde, deneyimli personeliyle yoğurarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan Türkiye’nin ahşap sektöründeki sayılı firmaları arasındaki yerini almıştır.
Üretimimizin ağırlığını BİMS VE KİLİTLİ TAŞ PARKE BASKI PALETLERİ oluşturmaktadır.Biriket ve bims makinelerinin ölçülerine göre farklı ebatlarda ve şekillerde üretimimiz mevcuttur.Aynı zamanda ahşaptan palet ve sandık imalatımız da vardır.
Yıllar yılı döşeme malzemesi olarak kullanlan taban tahtası, taşkesiği ve parkede ilk başladığımız günde ki gibi makineden çıktıktan sonra malzememizin net kalınlığı 2cm.dir.Piyasada mevcut bulunan 15mm’e kadar üretilen malzemelere rağmen ürettiğimiz malzemenin kalınlığında bir değişiklik olmamıştır.Bizde esas olan kalitedir.
Üretimimizde mevcut bulunan karasörlük malzeme ise çeşitlilik arzetmektedir.İstenilen boyda(4m.-4, 5m.-5m) ebat kesimimiz olduğu gibi, tır dorselerinin tabanlarının ahşap malzemesini de siparişe uygun hazırlamaktayız.Bunlara ilave olarak römork yan tahtalarıda imalatımızın bir parçasıdır.
Hammadde teminini birinci elden tomruk olarak temin eden firmamız bünyesinde her boy ve özellikte hem doğramalık hem de inşaatlık kereste mevcut bulunmaktadır.
Bütün bunlara ilave olarak zevkinize göre hayal ettiğiniz kameriye ve pergolaları da malzemelerini hazırlayıp yerinde teslim etmekteyiz.

 

Kategori :Alış, Satış ilanları / Diğer seri ilanlar
Etiketler :parke, baskı, kereste, yeni, taş, biriket, palet, malzemesi, taban, taş baskı
Gösterim : 994

Büyütmek için fotoya tıklayın

HER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIRHER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIR 

HER EBAT VE ÖZELLİKTE BİMS PARKE BASKI PALETİ SİPARİŞİ ALINIR

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et