Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Pendik

KABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİ

Seri ilanlar

Servis ve Hizmetler » Tadilat, inşaat dekorasyon » KABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİ

KABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİ

İlan No : @1745949
Şehir : Pendik (81490)
Fiyatı : 32,00 TL
KABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİ
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

KABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİ

ILGAZ İNŞAAT TAAHHÜT VE YAPIM İŞLERİ

Konu: Firma Tanıtımı

1-İnşaat yapım projelerini uygulama:
a.Yapımı düşünülen projelerinizin kazıdan sonra grobeton yapımı, yapı aplikasyonu, temel ve perde izolasyonu, demir donatı işçiliği, kalıp işçiliği, duvar işçilikleri, istinat duvarı, ahşap oturtma çatı ve izolasyonlarının yapımını üstlenmekteyiz.

b.Kaba yapıdan sonra iç ve dış sıva, alçı, eps veya xps plakalarla mantolama ısı izolasyonu yapımı, ıslak hacim ve teras izolasyonları, makinalı şap ve tesviye betonu, fayans, seramik işçilikleri, dekoratif söve montajı, iç ve dış cephe boyalarının yapımını üstlenmekteyiz.

2-Mevcut yapıları güçlendirme projelerini uygulama:
a. Mevcut binaların depreme karşı güçlendirme projelerinde belirtilen temel güçlendirmeleri, duvar kırım ve yıkım işleri, ankraj deliklerinin açılması, demir donatısının hazırlanması, epoksi sıvısı ile ankraj yapılması, perde ve kolon kalıplarının hazırlanması, betonun dökülmesi ve yerleştirilmesi işlerinin yapımını üstlenmekteyiz.

3-Tadilat ve Onarım gerektiren yapılarda projelendirme ve uygulama:
a. Mevcut binaların kullanım amacına göre düzenlenmesi ve modernizasyonu için röleve planlarının hazırlanması, maliyet hesaplarının çıkarılması, asma tavan, alçı bölme, tesisat gizleme, tesviye betonu, granit ve seramik işçilikleri, sıva, alçı, dekoratif iç cephe boyalarının uygulanması, laminant parke uygulaması işlerininin yapımını üstlenmekteyiz.

Firmamız taahhüdünü üstlendiği işleri, Bayındırlık ve İskan Bakanlığının yapım analizlerinde belirtilen şartlarda, günümüz teknolojisine uygun ekip ve ekipmanlarla uygulamalarını gerçekleştirmektedir. İmalatlarımızı işçilik dahil tam fatura ile belgelendirerek işçilikten kaynaklanması muhtemel hata ve kusurları 1 yıl boyunca ücretsiz yapmaktayız.

 

Kategori :Servis ve Hizmetler / Tadilat, inşaat dekorasyon
Etiketler :kaba, inşaat, demir, kalıp, beton, duvar, işleri, firma, uygulama, beton duvar, beton kalıp, demir işleri, demir kalıp, duvar işleri, duvar kalıp, inşaat beton, inşaat işleri, inşaat kaba, kalıp demir, kalıp duvar, kalıp inşaat, kalıp işleri
Gösterim : 3140

Büyütmek için fotoya tıklayın

KABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİKABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİ 

KABA İNŞAAT DEMİR KALIP BETON DUVAR İŞÇİLİĞİ

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et