Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Denizli

SATILIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Seri ilanlar

Emlak ilanları » İşyeri ilanları » SATILIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

SATILIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

İlan No : @1955034
Şehir : Denizli (20000)
Fiyatı : Görüşülür
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

SATILIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

SGK'ya Maliye veya diger resmi kurum ve kuruluşlara hiç bir borcu olmayan düzenli olarak bütün vergi ve sigortalar her ay muntazaman ödenen. 2009 bilançosu 1, 5 milton TL yi bulan 700.000, 00 TL değerinde resmi iş bitirme belgesine sahip. bu iş bitirme belgesi her ne kadarda personel çalıştırmaya dayalı olsada, çok özel bir içeriğe sahip oldugundan doalyı türkiye genelinde bizimle beraber sadece 7 firmada bulunmaktadır. benzer iş olarak iş bitirme belgesinin içeriği istendiği taktirde firma yüzde 90 işi alabilme garantisine sahiptir. akıllı olan insanlar için büyük yada küçük belediyelerin ihalelerinde aylık 50 bin TL. para kazandırabilecek bir şirkettir. herhangi bir bankadan çek senet yada teminat mektubu protestosu bulunmayan. teminat mektubu sıkıntısı olmayan, sicili temiz itibarlı ve yapmış oldugu işlerden dolayı referansı güçlüdür. TSE-HYB-ISO:9001-2000 kalite belgelerine sahip profesyönel Web sitesi bulunan çek karneleri olan temizlik şirketimiz satılıktır. bu hususta isteklilerin aşağıda belirtilen adres ve telefon numaralarına ulaşmasını rica ederiz.
not: 140 bin TL nin altında fiyat düşünenler hiç arama zahmetinde bulunmasınlar. şirket bütün evrakalrıyla beraber noter huzurunda devredilecektir devir sırasında şirketin satış bedeli banka hesabına aynı anda ödenecektir.
541 833 66 33

 

Kategori :Emlak ilanları / İşyeri ilanları
Etiketler :satılık, temizlik, şirketi, iş, satılıktır, telefon, şirket, devir, banka, devir şirket, satılık iş, satılık şirket, satılık şirketi, satılık temizlik, şirket devir, şirket satılıktır, temizlik şirket
Gösterim : 4340

SATILIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et