Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Çankaya

eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum

Seri ilanlar

Servis ve Hizmetler » Diğer seri ilanlar » eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum¤ takipçi arıyorum

eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum

İlan No : @1841467
Şehir : Çankaya (06551)
Fiyatı : Ücretsiz
eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum

SARAY DEDEKTİFLİK
Yılların vermiş olduğu deneyim, profesyonel ekip ve ekipman ile, aklınıza takılan soruları çözüyor, şüphelerinizden kurtarıyor , ulaşmak isteyip de ulaşamadığınız bilgilere kıssa sürede ulaşıp size sunuyoruz , kayıp yakınlarınızı bulmanıza yardımcı oluyor, kazanmak istediğiniz davalarınızda istediğiniz delileri topluyoruz sizin adınıza araştırarak tarafınıza davalarda kullanılmak üzere sunuyoruz.
Eşim beni aldatıyor mu? , kocam beni aldatıyor mu ? , başka birisimi var ? gibi aklınızı karıştıran şüpheleriniz var ise henüz vakit varken, Merkezi Ankarada bulunan dedektiflik şirketi Saray araştırma takip dedektiflik hizmetleri anında sorularınıza cevap buluyor. aklınızdaki şüpheler sizi yanlışlıklar yapmaya mecbur etmeden aklınızdaki şüphelerinizden kurtulun. İspatlamanız gereken konularda yardıma ihtiyacınız varsa konu hakkında istemiş olduğunuz tüm bilgi ve delilleri (fotoğraf , vidyo) size biz sunuyoruz.
Çocuklar; okula gidiyor mu ? , okula diye evden çıkıp arkadaşlarıyla mı? buluşuyor, arkadaşları kim? Yanlış arkadaşlıkları var mı ?, arkadaşları ile nerelere gidiyor, neler kullanıyor, kötü alışkanlıklar kazanmış mı ? vb.. durumlar beklide gelecekte çocuğunuzun çıkmaz bir yolda sürükleyecektir ancak bu durumlar erken fark edildiği takdirde piskolojik destek ile çocuklarınız tekrar kazanılabilir veya yol yakın iken geri döndürülebilir. Çocuğunuzun bilmediğiniz yönlerini sizin için araştırıyoruz
Yılardır görmediğiniz adreslerini bilmediğiniz bir akrabanız , kayıp bir yakınınız, adresini bulmak istediğiniz kişi, yada kişiler varsa, veya size zarar vermiş olan, Alacağınız ve adresini bilmediğiniz, bulamadığınız sahtekarları , dolandırıcıları sizin yerinize biz bulalım. Kooperatif dolandırıcılarını, alacağınız olan kişileri yada firmaları icra takiplerini adres tespitinden mal varlığı araştırmasına kadar şirketimiz bilgileri elde ederek sizlerle paylaşıyor.

Şüphesiz ki her insan doğru kişiyi bulup evlenip ve mutlu olmak ister. Ancak evlenilecek kişinin size doğruları söyleyip söylemediğini öğrenmek, daha önce nerelerde, kimlerle neler yaşamış, şuan neler yapıyor, gibi evleneceğiniz kişi hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız profesyonel ekip ve ekipman ile SARAY DEDEKTİFLİK olarak hizmetinizdeyiz.Geçmişte yanlış bir seçim yaparak evlendiğinizi düşünerek veya günlük yaşamda herhangi bir sebep den dolayı ayrılmaya, boşanmaya karar verdiğinizde ancak bu karar sonrasında çocuklarınızın velayetini de almak istiyorsanız veya şuan mahkeme aşamasında olan velayet davalarınızda, gene daha önce sonuçlanmış kaybetmiş olduğunuz ancak tekrar dava açacağınız velayet davalarını, sizin kazanmanız için gerekli olan eski eşiniz hakkında sizin lehinize eski eşinizin aleyhine olan tüm bilgi ve delili sizin için biz buluyoruz.

Firma sahiplerinin, şirket müdürlerinin, iş verenlerin, yanında personel çalıştıranların ortak sorunudur personel takibi, verilen işleri yapıyor mu, ? gitmesi gereken yerlere gidiyor mu ?
Müşterilerle diyaloğu nasıl ? müşterilere isteneni verebiliyor mu? Bu ve buna benzer çalışanlarınıza dair aklınıza sorular takılıyorsa profesyonel ekip ve ekipman ile SARAY DEDEKTİFLİK ARAŞTIRMA TAKİP hizmetleri sizin için gerekli araştırmayı yapıp size bilgiyi kullanacağınız yere göre düzenleyip sunuyor
TEL : 0312 437 95 26
0312 437 95 12 (PBX)
GSM : 0532 363 44 41
0532 366 30 77

 

Kategori :Servis ve Hizmetler / Diğer seri ilanlar
Etiketler :takip, özel, merkezi, hizmetleri, evden, yakın, günlük, personel, işleri, personel takip
Gösterim : 3206

Büyütmek için fotoya tıklayın

eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorumeşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum 

eşimi takip ettirmek için özel dedektif arıyorum, takipçi arıyorum

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et