Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Kırşehir

kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek

Seri ilanlar

Hayvanlar alemi » Köpek ilanları » kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek

kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek

İlan No : @2785077
Şehir : Kırşehir (40000)
Fiyatı : 400,00 TL
kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek

Köpeğimizin adı "MİŞA".Terier cinsinin en kısa boylusu diyebilirim.(Yerden sırt yüksekliği 22 cm).2 yaşında dişi.Ev, tuvalet, komut ve yemek eğitimi var.Şu an evde bakıldığı için;ev içinde gereksiz gezintiler yapmaz, gösterdiğiniz yerde yatar ve-acil ihtiyaçları hariç-çağırılmadan yerinden kalkmaz.Acil ihtiyaç derken;acıkma, susama ve tuvalet ihtiyacı anlamında söyledim.
ÖZELLİKLERİ:
1.Acıktığında yanınıza gelir, kuyruk sallayarak size bakar ve sessizce bekler.
2.Susadığında aynı şekilde yanınıza gelir , dilini dışarı çıkarır ve ses çıkarmadan bekler.
3.Tuvalet ihtiyacı olduğunda;yanınıza gelir, ön sağ ayağını kaldırır ve siz gördükten sonra çıkış kapısına gider ve gelip kapıyı açmanızı bekler.Ayrıca eğer size tuvalet ihtiyacı olduğunu anlattı, fakat farketmediniz..O zaman da en fazla 2 kez havlayarak sizi uyarır.Ancak bu yanlış anlaşılmasın , kesinlikle ev içerisinde yalnız kaldığı zamanlar dahil hiç bir şekilde gürültü çıkarmaz, yani havlamaz.
4.Bildiği komutlar:BEKLE;YAVAŞ;DUR;YÜRÜ;OTUR;YAT...(UNUTMAYIN;Komutlar kesin ve emir şeklinde olmalı)
5.Size alışması 2-3 gün sürebilir.Yabancı kimselerin verdiği yiyecekleri yemediği için yemeğini istediğiniz bir yere bırakın, siz görmediğiniz bir an onu yiyecektir.
6.Yabancıların çağrılarına gitmez, (elinde yiyecek olsa bile)
7.Diğer hayvanlara karşı(Kedi, köpek, kuş...vs.)tepki vermez.
8.Son olarak;gezintiye çıktığınızda tasma kullanmanıza gerek yoktur.KESİNLİKLE yanınızdan ayrılmaz, sizden uzaklaşmaz.YAVAŞ, ya da BEKLE komutuyla sizin tam yanınızda veya bir adım gerinizde yürümesini sağlayabilirsiniz.
Ayrıca herhangi bir iş yerine gireceğiniz zaman, onun içeri girmesini istemiyorsanız ismiyle birlikte 2 kez"MİŞA, BEKLE" demeniz yeterlidir.Siz içerden çıkana kadar kımıldamadan sizi kapının önünde bekleyeceğinden emin olabilirsiniz.Merak etmeyin başka biri çağırsa bile oradan ayrılmayacaktır.Emin olabilirsiniz.
NOT:Kızdığınızda, karşınızda bir insan varmış gibi düşünün ve içinizden gelenleri söyleyin.Emin olun anlayacak ve yaptığı hatayı tekrar etmeyecektir.Ama, haksız yere kızmışsanız ona size -kısa bir süre için de olsa-küsmesini göze almak durumundasınız.Emin olun söylediğiniz herşeyi anlar ve uygular.
MADEM BU KADAR ÖZELLLİKLERİ OLAN BİR KÖPEK, NEDEN SATIYORUZ?Mesleğimiz, tiyatro oyunculuğu ve organizatörlük.Yaptığımız iş gereği uzun süreli yolculuklar yapmak zorundayız, bırakabileceğimiz kimse yok.Umarız MİŞA'yı alacak kişi de onu bir aile ferdi gibi görür ve ona iyi bakar.

 

Kategori :Hayvanlar alemi / Köpek ilanları
Etiketler :sahibinden, satılık, terier, cinsi, eğitimli, köpek, dişi, ev, tuvalet, dişi köpek, dişi terier, eğitimli kopek, egitimli terier, ev eğitimli, ev köpek, köpek, kopek cinsi, köpek sahibinden, kopek satilik, sahibinden köpek, satılık köpek, satılık terier, terier cinsi, tuvalet eğitimli
Gösterim : 1432

Büyütmek için fotoya tıklayın

kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpekkırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek 

kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et