Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Bahçelievler

mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik

Seri ilanlar

Servis ve Hizmetler » Tadilat, inşaat dekorasyon » mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik

mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik

İlan No : @2065771
Şehir : Bahçelievler (34180)
Fiyatı : 4,00 TL
mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik

zeminlere pvc veya laminat parke yapılmadan önce mutlaka kod seviyesine dikkat edilmelidir kod bozukluğu olan yerlerde mutlaka tesviye şapı kulanılmalıdır sağlıklı bir yaşam temiz bir ortam için muhakak şart Henkel’in zemin uzmanı markası Thomsit tesviye, astarlama ve yapıştırma işlemlerinde kullanılan, çok çeşitli zemin uygulaması ihtiyacına cevap veren ürünler sunuyor.

Astar grubunda Thomsit DD Hazır Tesviye Şapı 0, 5-5mm arası, Thomsit DX Hazır Tesviye Şapı 0, 5-10mm arası ve Thomsit DE 95 Hazır Tesviye Şapı da 3-60mm arası kalınlıktaki uygulamalar için kullanılıyor. Thomsit tesviye şapları her kalınlıkta hızlı kuruma özelliğine sahip ve yerden ısıtmalı sistemlerde kullanılmak için uygun.

Thomsit R 777 Dispersiyon Primer astar emici yüzeylerde, Thomsit R 760 Neopren Primer astar ise emici olmayan yüzeylerde kullanılıyor. Thomsit astarlar şap uygulaması öncesi aderans artırma özelliğine sahip ve solvent içermiyor.

 

Kategori :Servis ve Hizmetler / Tadilat, inşaat dekorasyon
Etiketler :mineflo, halı, parke, pvc, şap, uygulama, laminat, ürünler, hazır, laminat parke, mineflo laminat, mineflo parke, pvc mineflo, pvc parke
Gösterim : 1073

Büyütmek için fotoya tıklayın

mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknikmineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik 

mineflo zemin halı parke pvc şap uygulama teknik

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et