Çok yakında yepyeni olarak sizlerleyiz. Kolay, hızlı ve pratik uygulamalarımızı bekleyiniz.
Seri ilanlar Beytepe

ss akçalı yapı koop.

Seri ilanlar

Emlak ilanları » Diğer seri ilanlar » ss akçalı yapı koop.

ss akçalı yapı koop.

İlan No : @2991336
Şehir : Beytepe (06532)
Fiyatı : 120 000,00 TL
YAYINLAMA SüRESİ BİTEN PASİF BİR İLAN

ss akçalı yapı koop.

ss akçalı arsa ve yapı kooperatifi hissesi
2 MİLYON METREKARELİK GENİŞ ARAZİDE 3400'E YAKIN ÜYESİYLE GÜVENİLİR BİR KOOPERATİFTE ŞEHRE VE DOĞAYA YAKIN BİR KONUMDA OLAN BEYTEPE AKÇALI'DA SATILIK HİSSE. HER 350 M2 HİSSE KARŞILIĞI 4+1 , 150 M2 DAİRE VERİLECEKTİR. YATIRIMCISINA HER OLANAĞI DÜŞÜNÜLMÜŞ LÜKS BİR SİTEDE DAİRE SAHİBİ OLMA İMKANI SUNUYOR.
1. Bu avantajlardan biri; projenin konumudur. Ankaranın gelişim aksı üzerindedir.
2. İkinci en büyük avantaj, mevcut parselasyon planının ada bazında bölümlendirilmiş olması ve dolayısıyla toplam değeri yükseltecek büyüklükte olmasıdır.
3. Üçüncü en büyük avantaj ise kooperatif kurulduğundan itibaren gerek bütünlük gerekse yasal platformda olumlu bir çizgide olmasıdır. Bu faktör projenin tamamlanma safhalarında "anahtar başarı kriterlerinden" biridir.
4. Yerel yönetim desteğinin olması proje için en önemli avantajlardan diğeridir.
5. Çevrede yer alan bazı olumsuz kooperatif girişimlerinin yaşanmış olması, konu proje için yapılmaması gerekenleri gösterdiğinden önemli bir donedir.Diğer avantajlar ise;
· Ankara'nın güney gelişim yönünün topografya, su koruma havzaları ve sit alanları ile sınırlanmış olması gelişim yönü olarak güneybatı koridorunu tek yön olarak ortaya çıkarmıştır.
· Yüksek gelir grubuna hitap eden Beysukent, Bilkent, Ümitköy ve Konutkent gibi yeni konut gelişimleri bu aks üzerinde konumlanmışlardır.
· Tek merkezli bir gelişim yapısına sahip olan Ankara, doğal bariyerlerin etkisiyle 1985'li yıllardan sonra batı-güneybatı yönüne doğru lineer bir gelişme göstermiştir.
·konut yapım işi firmayla gerekli sözleşme yapılmış olup, 150m2 olarak her üyeye bir konut verilecektir. yapılacak konutlar en son sisteme göre lükş olacaktır. yatırımcılara duyrulur.

 

Kategori :Emlak ilanları / Diğer seri ilanlar
Etiketler :koop, hissesi, satılık, hisse, ikinci, kooperatif, yer, konut, konutlar, koop hisse, koop hissesi, kooperatif hissesi, satılık hisse, satılık kooperatif
Gösterim : 1530

ss akçalı yapı koop.

 

İlanların tüm sorumluluğu ilan verenlere aittir.


 •  
  Arkadaşına gönder
 •  
  Yazdır
 •  
  İlan sahibinin diğer ilanları
 •  
  İlanı şikayet et